MZA3216R102A
MZA3216.pdf
Код товару: 170835
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Індуктивності 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MZA3216R102A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA3216R102A MZA3216R102A Виробник : TDK Corporation MZA3216.pdf Description: FERRITE BEAD 1K OHM 1206 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz