Продукція > TDK > MZA3216S601A
MZA3216S601A
MZA3216S601A TDK
tdk_tdkcs02974-1.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 1206 600ohms 4line
на замовлення 1230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції MZA3216S601A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MZA3216S601A MZA3216S601A Виробник : TDK Corporation MZA3216.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz