Продукція > L-COM > N515P-C132-10-2F
N515P-C132-10-2F L-Com
N515P-C132-10-2F_2D.pdf
Виробник: L-Com
N515P-C132-10-2F
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: N5-15P - 2C13 SPLIT POWER CORD,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13 (2).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA N5-15P
2nd Connector: IEC 320-C13 (2)
товару немає в наявності
N515P-C132-10-2F N515P-C132-10-2F Виробник : L-Com N515P-C132-10-2F_2D.pdf AC Power Leads N5-15P - 2C13 Split Power Cord, 10A, 125V, 2 FT