Продукція > L-COM > N515PR-C13L-15-3F
N515PR-C13L-15-3F
N515PR-C13L-15-3F L-Com
N515PR_C13L_15_3F_2D.pdf
Виробник: L-Com
AC Power Leads N5-15P Right - C13 Left, 15A, 125V, 3 FT
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук