Продукція > L-COM > N520P-C19-20-10F
N520P-C19-20-10F
N520P-C19-20-10F L-com
N520P-C19-20-10F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: N5-20P - C19 POWER CORD, 20A, 12
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA N5-20P
2nd Connector: IEC 320-C19
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: N5-20P - C19 POWER CORD, 20A, 12, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA N5-20P, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
N520P-C19-20-10F Виробник : L-Com N520P-C19-20-10F_2D.pdf N520P-C19-20-10F
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
N520P-C19-20-10F N520P-C19-20-10F Виробник : L-Com ds_LCCN45942.pdf AC Power Leads N5-20P - C19 Power Cord, 20A, 125V, 10 FT