Продукція > L-COM > N520P-C19-20-15F
N520P-C19-20-15F
N520P-C19-20-15F L-com
N520P-C19-20-15F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: NEMA 5-20P TO C19 POWER CORD - 2
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA N5-20P
2nd Connector: IEC 320-C19
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEMA 5-20P TO C19 POWER CORD - 2, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA N5-20P, 2nd Connector: IEC 320-C19.