N80186-10
AMDIS01944-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Код товару: 179752
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Мікроконтролери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
N80186-10 N80186-10 Виробник : Advanced Micro Devices AMDIS01944-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC MPU 10MHZ 68PLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80186
Voltage - I/O: 5V