N80C286-16TR
N80C286-16TR Advanced Micro Devices
AMDIS02998-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 16MHZ 68PLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: 80C286
Voltage - I/O: 5V
Supplier Device Package: 68-PLCC (24.21x24.21)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
Co-Processors/DSP: Math Engine; 80C287
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 16MHZ 68PLCC, Packaging: Bulk, Package / Case: 68-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Core Processor: 80C286, Voltage - I/O: 5V, Supplier Device Package: 68-PLCC (24.21x24.21), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, Co-Processors/DSP: Math Engine; 80C287, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.