Продукція > NIC COMPONENTS > NATT101M35V8X10.5NLBF
NATT101M35V8X10.5NLBF
NATT101M35V8X10.5NLBF NIC Components
natt.pdf
Виробник: NIC Components
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.4 Ohm 0.16A 2000h 125°C T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NATT101M35V8X10.5NLBF NATT101M35V8X10.5NLBF Виробник : NIC Components natt.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.4 Ohm 0.16A 2000h 125°C T/R