Продукція > NIC COMPONENTS > NAZH221M50V8X10.5NLBF
NAZH221M50V8X10.5NLBF
NAZH221M50V8X10.5NLBF NIC Components
nazh.pdf
Виробник: NIC Components
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.18 Ohm 0.67A 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NAZH221M50V8X10.5NLBF NAZH221M50V8X10.5NLBF Виробник : NIC Components nazh.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.18 Ohm 0.67A 2000h 105°C T/R
Кількість Ціна