Продукція > L-COM > NB-HPLG-063
NB-HPLG-063 L-Com
Виробник: L-Com
NB-HPLG-063
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIQUID TIGHT HOLE PLUG (.130-.37, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Nylon, Type: Body Plug, Flange Diameter: 1.030" (26.16mm), Panel Thickness: 0.630" (16.00mm).
Інші пропозиції NB-HPLG-063
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB-HPLG-063 NB-HPLG-063 Виробник : L-com Description: LIQUID TIGHT HOLE PLUG (.130-.37
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Nylon
Type: Body Plug
Flange Diameter: 1.030" (26.16mm)
Panel Thickness: 0.630" (16.00mm)