NB12N00473JBB
NB12N00473JBB KYOCERA AVX Components
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4080K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4080K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB12N00473JBB NB12N00473JBB Виробник : Kyocera AVX nb21-nb12-nb20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 47KOhm 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 10
NB12N00473JBB NB12N00473JBB Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4080K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW