NB12N00473KBB
NB12N00473KBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4080K 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4080K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
NB12N00473KBB NB12N00473KBB Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 47K Ohm 10% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4080K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
товару немає в наявності
NB12N00473KBB Виробник : KYOCERA AVX nb21-nb12-nb20.pdf Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 47kΩ; SMD; 0805; 4080K; ±10%
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0805
Material constant B: 4080K
Resistance: 47kΩ