NB12P00104KBB
NB12P00104KBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4220K 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NB12P00104KBB - NTC-Thermistor, 100 kOhm, Baureihe NB12, 4220 K, SMD, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85334090, Thermistormontage: Oberflächenmontage, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: NTC, Bauform - Thermistor: 0805 [Metrisch 2012], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: -, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Widerstand (25°C): 100kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Thermische Zeitkonstante (in Luft): 5s, Anschlusslänge: -, NTC-Montage: Oberflächenmontage, euEccn: NLR, B-Konstante: 4220K, Toleranz B-Konstante: ±3%, NTC-Gehäusegröße: 0805 [Metrisch 2012], Produktpalette: NB12 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±10%, Fühlermaterial: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB12P00104KBB NB12P00104KBB Виробник : KYOCERA AVX 2097307.pdf Description: KYOCERA AVX - NB12P00104KBB - NTC-Thermistor, 100 kOhm, Baureihe NB12, 4220 K, SMD, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85334090
Thermistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: NTC
Bauform - Thermistor: 0805 [Metrisch 2012]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Widerstand (25°C): 100kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Thermische Zeitkonstante (in Luft): 5s
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Oberflächenmontage
euEccn: NLR
B-Konstante: 4220K
Toleranz B-Konstante: ±3%
NTC-Gehäusegröße: 0805 [Metrisch 2012]
Produktpalette: NB12 Series
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±10%
Fühlermaterial: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
NB12P00104KBB NB12P00104KBB Виробник : KYOCERA AVX nb21-nb12-nb20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100KOhm 10%
на замовлення 164 шт:
Мінімальне замовлення: 23
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: NTC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Widerstand (25°C): 100kohm
usEccn: EAR99
Anschlusslänge: -
euEccn: NLR
B-Konstante: 4220K
Toleranz B-Konstante: ±3%
Produktpalette: NB12 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Fühlermaterial: -
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 50
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 18
NB12P00104KBB NB12P00104KBB Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 10% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4220K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
товару немає в наявності