NB20J00472JBA
NB20J00472JBA Kyocera AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4700Ohm 5%
на замовлення 4260 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 4.7KOHM 3480K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3480K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3480K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
NB20J00472JBA nb21-nb12-nb20.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3480K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW