NB20J00472KBA
NB20J00472KBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 4.7KOHM 3480K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3480K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 4.7KOHM 3480K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3480K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20J00472KBA NB20J00472KBA Виробник : Kyocera AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4700Ohm 10%
на замовлення 279 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3480K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW