NB20L00153JBA
NB20L00153JBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 15KOHM 3790K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 15k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 15KOHM 3790K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3790K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 15k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB20L00153JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20L00153JBA NB20L00153JBA Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 15K Ohm 5% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad 3790K -4.5 to -4 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 15k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NB20L00153JBA NB20L00153JBA Виробник : Kyocera AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 15KOhm 5%