NB20L00223KBA
NB20L00223KBA KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - NB20L00223KBA - NTC-Thermistor, 22 kOhm, Baureihe NB20, 3790 K, SMD, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85334010
Thermistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: NTC
Bauform - Thermistor: 1206 [Metrisch 3216]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 22kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Thermische Zeitkonstante (in Luft): 7s
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Oberflächenmontage
euEccn: NLR
B-Konstante: 3790K
Toleranz B-Konstante: ±3%
NTC-Gehäusegröße: 1206 [Metrisch 3216]
Produktpalette: NB20
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Widerstandstoleranz (25°C): ±10%
Fühlermaterial: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 4573 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NB20L00223KBA - NTC-Thermistor, 22 kOhm, Baureihe NB20, 3790 K, SMD, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85334010, Thermistormontage: Oberflächenmontage, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: NTC, Bauform - Thermistor: 1206 [Metrisch 3216], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: -, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Widerstand (25°C): 22kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Thermische Zeitkonstante (in Luft): 7s, Anschlusslänge: -, NTC-Montage: Oberflächenmontage, euEccn: NLR, B-Konstante: 3790K, Toleranz B-Konstante: ±3%, NTC-Gehäusegröße: 1206 [Metrisch 3216], Produktpalette: NB20 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±10%, Fühlermaterial: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20L00223KBA NB20L00223KBA Виробник : KYOCERA AVX nb21-nb12-nb20.pdf Description: KYOCERA AVX - NB20L00223KBA - NTC-Thermistor, 22 kOhm, Baureihe NB20, 3790 K, SMD, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: Y-EX
Thermistor: NTC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Widerstand (25°C): 22kohm
usEccn: EAR99
Anschlusslänge: -
euEccn: NLR
B-Konstante: 3790K
Toleranz B-Konstante: ±3%
Produktpalette: NB20 Series
Fühlermaterial: -
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NB20L00223KBA NB20L00223KBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20-1109253.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 22Kohms 10%