Продукція > NB2 > NB20M00333JBA
NB20M00333JBA
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник:
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NB20M00333JBA
Description: THERMISTOR NTC 33KOHM 3950K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3950K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 33k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW.
Інші пропозиції NB20M00333JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3950K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 33k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
товару немає в наявності
NB20M00333JBA NB20M00333JBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20-1109253.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 33Kohms 5%
товару немає в наявності
NB20M00333JBA NB20M00333JBA Виробник : KYOCERA AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 33KOhm 5%