NB20Q00474JBA
NB20Q00474JBA KYOCERA AVX Components
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Thermistor NTC 470K Ohm 5% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad 4300K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 470KOHM 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4300K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 470k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20Q00474JBA NB20Q00474JBA Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 470K Ohm 5% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad 4300K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW