NB20R00684JBA
NB20R00684JBA Kyocera AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 680K OHM 5%
на замовлення 5292 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC - THERMISTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4400K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 680k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB20R00684JBA Виробник : KYOCERA AVX nb21-nb12-nb20.pdf Description: NTC - THERMISTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4400K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 680k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
NB20R00684JBA Виробник : AVX nb21-nb12-nb20.pdf SMD
NB20R00684JBA NB20R00684JBA Виробник : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 680K Ohm 5% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad 4400K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4400K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW