NB21M00473JBB
NB21M00473JBB Kyocera AVX
nb21_nb12_nb20-3165367.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 47KOhm 5%
на замовлення 2217 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 3950K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3950K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 70 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3950K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3950K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW