NB21N50104JBB
NB21N50104JBB Kyocera AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100kOhm 0 5%
на замовлення 8172 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4160K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4160K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 70 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4160K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 70 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
NB21N50104JBB Виробник : AVX nb21-nb12-nb20.pdf 0603TEM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4160K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NB21N50104JBB Виробник : KYOCERA AVX nb21-nb12-nb20.pdf Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 100kΩ; SMD; 0603; 4160K; ±5%
Mounting: SMD
Resistance: 100kΩ
Tolerance: ±5%