NB21N50104KBB
NB21N50104KBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4160K 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4160K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4160K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4160K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 70 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NB21N50104KBB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4160K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NB21N50104KBB NB21N50104KBB Виробник : Kyocera AVX nb21-nb12-nb20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100kOhm 10%