NB21P00154JBB
NB21P00154JBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 150KOHM 4220K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 150KOHM 4220K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 150k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 70 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NB21P00154JBB NB21P00154JBB Виробник : Kyocera AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 150kOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 70 mW