NBB15-U1-Z2
NBB15-U1-Z2 Pepperl+Fuchs, Inc.
203011_eng.pdf?v=20190111000220
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 15MM NO/NC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: SCR-NC/NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V ~ 60V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 15MM NO/NC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: SCR-NC/NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V ~ 60V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED, Part Status: Active.