NBB20-U1-A2
NBB20-U1-A2 Pepperl+Fuchs, Inc.
194784_eng.pdf?v=20190103000200
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 20MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire
Sensing Distance: 0.787" (20mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Polyamide (PA)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68, IP69K
Indicator: LED
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 20MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NC/NO, 4-Wire, Sensing Distance: 0.787" (20mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, IP69K, Indicator: LED, Part Status: Active.