Продукція > NEUTRIK > NBLC75BVZ17
NBLC75BVZ17
NBLC75BVZ17 NEUTRIK
29773.pdf
Виробник: NEUTRIK
Description: NEUTRIK - NBLC75BVZ17 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm
tariffCode: 85366910
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: rearTWIST
productTraceability: No
Frequenz, max.: -
Koaxialkabeltyp: Belden 7731A, Draka 1.6/7.3 AF, RG11
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEUTRIK - NBLC75BVZ17 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm, tariffCode: 85366910, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Messing, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: BNC-Koaxial, Koaxialanschluss: Crimp, Impedanz: 75ohm, Produktpalette: rearTWIST, productTraceability: No, Frequenz, max.: -, Koaxialkabeltyp: Belden 7731A, Draka 1.6/7.3 AF, RG11, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NBLC75BVZ17 NBLC75BVZ17 Виробник : NEUTRIK nblc75bvz17-1.pdf Category: BNC connectors
Description: Connector: BNC; plug; straight; 75Ω; crimped; for cable
Connector: plug
Spatial orientation: straight
Wave impedance: 75Ω
Max. frequency: 3GHz