Продукція > NEUTRIK > NBNC75BDD6X
NBNC75BDD6X
NBNC75BDD6X Neutrik
Виробник: Neutrik
RF Connectors / Coaxial Connectors O.D. 4-8mm antraloy plating 75 Ohm UHD
на замовлення 1670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEUTRIK - NBNC75BDD6X - HF-/Koaxialsteckverbinder, UHD-BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm, tariffCode: 85366910, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Messing, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: UHD-BNC-Koaxial, Koaxialanschluss: Crimp, Impedanz: 75ohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Frequenz, max.: 18GHz, Koaxialkabeltyp: Belden 1855A, CommScope 7538, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBNC75BDD6X NBNC75BDD6X Виробник : Neutrik Description: The rearTWIST UHD BNC connectors
Packaging: Bulk
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
NBNC75BDD6X NBNC75BDD6X Виробник : NEUTRIK nbnc75bdd6x.pdf Description: NEUTRIK - NBNC75BDD6X - HF-/Koaxialsteckverbinder, UHD-BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm
tariffCode: 85366910
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: UHD-BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Frequenz, max.: 18GHz
Koaxialkabeltyp: Belden 1855A, CommScope 7538
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 103 шт:
Мінімальне замовлення: 2
NBNC75BDD6X NBNC75BDD6X Виробник : Neutrik® USA Inc. nbnc75bdd6x.pdf Conn BNC PL 75Ohm Crimp ST Cable Mount