NBNC75BFG7
Код товару: 175749
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBNC75BFG7 NBNC75BFG7 Виробник : NEUTRIK NTR-NBNC75BFG7.pdf Category: BNC connectors
Description: Connector: BNC; plug; male; shielded,with strain relief; straight
Manufacturer series: rearTWIST
Connector: plug
Insulator material: PTFE
Wave impedance: 75Ω
Kind of cable: B1855ENH
Spatial orientation: straight
Type of connector: BNC
Electrical mounting: crimped
Mechanical mounting: for cable
Contact plating: gold-plated
Connector variant: shielded; with strain relief
Kind of connector: male
на замовлення 215 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NBNC75BFG7 NBNC75BFG7 Виробник : Neutrik® USA Inc. nbnc75bfg7.pdf Conn BNC 75Ohm Crimp ST Cable Mount
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
NBNC75BFG7 NBNC75BFG7 Виробник : NEUTRIK Description: NEUTRIK - NBNC75BFG7 - HF-/Koaxialsteckverbinder, BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm
tariffCode: 85366910
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: rearTWIST
productTraceability: No
Frequenz, max.: -
Koaxialkabeltyp: Argosy Image 360, Belden 1855ENH, Canford SDV-S-LFH, Draka 0.6/2.8AF
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 99 шт:
Мінімальне замовлення: 27
NBNC75BFG7 Виробник : Neutrik Description: NBNC75BFG7 Fiber Optic Connector
Packaging: Retail Package
на замовлення 27 шт:
NBNC75BFG7 NBNC75BFG7 Виробник : Neutrik RF Connectors / Coaxial Connectors Cable end rear twist Cable O.D. 4 - 8mm