Продукція > NEUTRIK > NBNC75BFG7X
NBNC75BFG7X
NBNC75BFG7X NEUTRIK
2280531.pdf
Виробник: NEUTRIK
Description: NEUTRIK - NBNC75BFG7X - HF-/Koaxialsteckverbinder, UHD-BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm
tariffCode: 85366910
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Steckverbinderausführung: Gerader Stecker
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: UHD-BNC-Koaxial
Koaxialanschluss: Crimp
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: rearTWIST
productTraceability: No
Frequenz, max.: 18GHz
Koaxialkabeltyp: Argosy Image 360, Belden 1855ENH, Canford SDV-S-LFH, Draka 0.6/2.8AF
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: NEUTRIK - NBNC75BFG7X - HF-/Koaxialsteckverbinder, UHD-BNC-Koaxial, Gerader Stecker, Crimp, 75 ohm, tariffCode: 85366910, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Messing, Steckverbinderausführung: Gerader Stecker, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Kabelmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: UHD-BNC-Koaxial, Koaxialanschluss: Crimp, Impedanz: 75ohm, Produktpalette: rearTWIST, productTraceability: No, Frequenz, max.: 18GHz, Koaxialkabeltyp: Argosy Image 360, Belden 1855ENH, Canford SDV-S-LFH, Draka 0.6/2.8AF, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NBNC75BFG7X NBNC75BFG7X Виробник : Neutrik® USA Inc. nbnc75bfg7x.pdf Conn BNC 75Ohm Crimp ST Cable Mount M Gold
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
NBNC75BFG7X NBNC75BFG7X Виробник : Neutrik RF Connectors / Coaxial Connectors O.D. 4-8mm antraloy plating 75 Ohm UHD