NC12K00103JBB
NC12K00103JBB KYOCERA AVX Components
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3630K -4 to -3.5 T/R
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3630K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12K00103JBB NC12K00103JBB Виробник : KYOCERA AVX Components nc12-20.pdf Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3630K -4 to -3.5 T/R
Кількість Ціна
NC12K00103JBB NC12K00103JBB Виробник : Kyocera AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0805 10Kohm 5%
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW