NC12KC0101JBB
NC12KC0101JBB KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12KC0101JBB NC12KC0101JBB Виробник : Kyocera AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0805 100ohm 5% NCNR
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
NC12KC0101JBB NC12KC0101JBB Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW