NC12KC0560JBB KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 56OHM 3470K 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 56
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 56OHM 3470K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 56, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC12KC0560JBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12KC0560JBB Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 56OHM 3470K 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 56
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC12KC0560JBB NC12KC0560JBB Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC Thermistors 0805 56ohm 5% NCNR