NC20I00222JBE
NC20I00222JBE KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 2.2KOHM 3210K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3210K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 2.2KOHM 3210K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3210K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20I00222JBE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3210K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC20I00222JBE NC20I00222JBE Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011272544_1-2538119.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 300V 2200pF P90 2523 2%