NC20K00103JBA
NC20K00103JBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3630K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NC20K00103JBA NC20K00103JBA Виробник : Kyocera AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 10Kohm 5%