NC20KC0100KBA
NC20KC0100KBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 10OHM 3470K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10OHM 3470K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20KC0100KBA NC20KC0100KBA Виробник : Kyocera AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 10ohm 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
NC20KC0100KBA NC20KC0100KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 10OHM 3470K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 10
NC20KC0100KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10Ω; SMD; 1206; 3470K; ±10%
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±10%