NC20KC0101KBA
NC20KC0101KBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20KC0101KBA NC20KC0101KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
NC20KC0101KBA NC20KC0101KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 100ohm 10%