NC20KC0220JBA
NC20KC0220JBA Kyocera AVX
nc12_20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 22ohm 5%
на замовлення 2218 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 22OHM 3470K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 22, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20KC0220JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20KC0220JBA NC20KC0220JBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 22OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW