NC20KC0390MBA
NC20KC0390MBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 39OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 39
Resistance Tolerance: ±20%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2545 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 39OHM 3470K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 39, Resistance Tolerance: ±20%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20KC0390MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20KC0390MBA NC20KC0390MBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 39OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 39
Resistance Tolerance: ±20%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC20KC0390MBA NC20KC0390MBA Виробник : Kyocera AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 39Ohm 20%