NC20MC0102KBA
NC20MC0102KBA Kyocera AVX
nc12-20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1KOhm 10%
на замовлення 2640 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3910K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3910K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW.
Інші пропозиції NC20MC0102KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20MC0102KBA NC20MC0102KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3910K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW