NC20MC0221KBA
NC20MC0221KBA KYOCERA AVX
nc12_20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 220ohm 10%
на замовлення 2927 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 220OHM 3910K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3910K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 220, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20MC0221KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20MC0221KBA NC20MC0221KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 220OHM 3910K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 220
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 220
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW