NC20MC0271JBA
NC20MC0271JBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 270OHM 3910K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 270
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 270OHM 3910K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3910K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 270, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20MC0271JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20MC0271JBA NC20MC0271JBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 270OHM 3910K 1206
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 270
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC20MC0271JBA NC20MC0271JBA Виробник : Kyocera AVX nc12-20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 270ohm 5%