NC20N00104KBA
NC20N00104KBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4080K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 507 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4080K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20N00104KBA NC20N00104KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 100Kohm 10%
на замовлення 345 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW