NC20N00823KBA
NC20N00823KBA KYOCERA AVX
nc12_20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 82Kohm 10%
на замовлення 2740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 82KOHM 4080K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 82k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 82k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 82k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC20N00823KBA NC20N00823KBA Виробник : AVX nc12_20-776364.pdf NTC Thermistors 1206 82Kohm 10%