NC20Q00474JBA
NC20Q00474JBA Kyocera AVX
nc12_20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 470Kohm 5%
на замовлення 1833 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 470KOHM 4300K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4300K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 470k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20Q00474JBA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW