Продукція > NC2 > NC20Q00474KBA
NC20Q00474KBA
nc12-20.pdf
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NC20Q00474KBA
Description: THERM NTC 470KOHM 4300K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4300K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 470k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20Q00474KBA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
NC20Q00474KBA NC20Q00474KBA Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 470K OHMS 10%