NC20R00105JBA
NC20R00105JBA Kyocera AVX
nc12_20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 1Mohm 5%
на замовлення 5876 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1MOHM 4400K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4400K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1M, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20R00105JBA NC20R00105JBA Виробник : KYOCERA AVX nc12-20.pdf Description: THERMISTOR NTC 1MOHM 4400K 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4400K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1M
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4400K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1M
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW