NC4D-JP-DC110V
NC4D-JP-DC110V Panasonic Electric Works
NC_Relays.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4 Form C 5A 250VAC 110VDC.
Інші пропозиції NC4D-JP-DC110V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC4D-JP-DC110V Виробник : NAIS NC_Relays.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
NC4D-JP-DC110V NC4D-JP-DC110V Виробник : Panasonic Industrial Devices NC_Relays.pdf General Purpose Relays 4 Form C 5A 250VAC 110VDC