NCA6416PW-Q100J
NCA6416PW-Q100J Nexperia USA Inc.
NCA6416.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: NCA6416PW-Q100/SOT355/TSSOP24
Features: POR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type: Open Drain, Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, SMBus
Number of I/O: 16
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Current - Output Source/Sink: 10mA, 25mA
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NCA6416PW-Q100/SOT355/TSSOP24, Features: POR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Output Type: Open Drain, Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, SMBus, Number of I/O: 16, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Clock Frequency: 400 kHz, Interrupt Output: Yes, Supplier Device Package: 24-TSSOP, Current - Output Source/Sink: 10mA, 25mA, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: POR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, SMBus
Number of I/O: 16
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes